Maksymalna ilość jednocześnie zamawianych domen wynosi 5. Jeśli chcesz zamawiać więcej napisz do nas.

Zarejestruj do 5 domen za 0zł/rok

Sprawdź dostępność domeny w wyszukiwarce.

Dlaczego addhost?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Jedyna na rynku firma, która tak mocno słucha swoich klientów i się do nich dostosowuje - sprawdź!


BEZPIECZEŃSTWO

Wspieramy DNSSEC, .PL Registry Lock
posiadamy szeroki wybór
certyfikatów SSL.

Domeny europejskie

POTĘŻNY WYBÓR DOMEN

Domeny polskie, europejskie,
zagraniczne, krajowe oraz nowe domeny.


KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA

Rejestracja domen, opcje na domeny, przechwytywanie domen, hosting, serwery VPS, certyfikaty SSL.

Dlaczego warto utrzymywać domenę u nas?

Domeny .pl

Domeny polskie

Domena najwyższego poziomu .PL - najczęściej wybierana domena w naszym kraju.

Domeny IDN

Domeny z polskimi znakami

Domena z diakrytycznymi znakami narodowymi:
ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ż, ź.

Domeny Regionalne

Domeny regionalne

Domeny idealne dla lokalnych biznesów czy blogów, np. .wroclaw.pl, .malopolska.pl

Domeny europejskie

Domeny europejskie

Posiadamy zarówno domeny poszczególnych państw europejskich jak .de, .fr jak i domenę Unii Europejskiej .eu

Domeny globalne

uniwersalne domeny najwyższego poziomu,
np .com, .biz, .info

Nowe domeny

Domeny dopasowane do konkretnych branż, np. .bike, .clothing, .watch, .toys, .events i wiele, wiele innych

DNSSEC

Użytkownik Internetu ma pewność, że nie został przekierowany na fałszywą stronę internetową, podszywającą się pod inną.

.pl Registry Lock

Daje możliwość zablokowania edycji niektórych ustawień domeny wpływając na bezpieczeństwo Abonenta.

Przechwytywanie

Ciekawa alternatywa dla usługi Opcja. Możliwość zlecenia nam przejęcia wygasającej domeny. Jesteśmy liderem w Polsce w tym zakresie.

Jesteś właścicielem domeny i chcesz oszczędzać na odnowieniach?

Transfer domeny jest operacją zmiany Rejestratora, czyli firmy zapewniającej obsługę techniczną oraz finansową domeny. Po dokonaniu transferu domeny, dane jej Abonenta pozostają niezmienione.
Jeżeli chcesz transferować większą ilość domen prosimy o kontakt. W przypadku kiedy wpisany kod Authinfo jest niepoprawny, należy zwrócić się do Rejestratora z prośbą o wydanie poprawnego kodu Authinfo.

Transferuj domenę

Nie chcesz, żeby konkurencja się pod Ciebie podszywała?

Zarezerwuj kilka końcówek dla Twojej firmy. Teraz do 5 domen polskich, regionalnych lub funkcjonalnych otrzymasz od nas za 0 zł na start.

Nazwą główną jest wymyślony przez Ciebie ciąg znaków składających się z liter (także liter diakrytyzowanych takich jak ą, ć, ę itd.), cyfr oraz znaków "-", który może odpowiadać nazwie Twojej firmy albo mówić o tym co Cię interesuje i o czym chciałbyś pisać np. na blogu (mogą to być: choinki, wycieczki rowerowe i wszystko na przyjdzie Ci ochota).
W przeciwieństwie do nazwy głównej – końcówkę trzeba wybrać spośród dostępnych na rynku (nie może być w 100% wymyślona przez Ciebie). Za sprawowanie kontroli oraz tworzenie nowych końcówek odpowiadają organizacje i instytucje odpowiedzialne obecnie za przyznawanie nazw domen internetowych, ustalanie ich struktury oraz za ogólny nadzór nad działaniem serwerów DNS na całym świecie.
Każdy kraj ma przynależną końcówkę np. Polska - .pl, państwa z Unii Europejskiej - .eu itd. Domeny „krajowe” są jednym z typów tzw. domen najwyższego poziomu. Drugim typem domen najwyższego poziomu są domeny funkcjonalne, takie jak .biz, .info, .org itd.
Na początku 2014 roku utworzono także końcówki specjalne, dzięki którym masz możliwość stworzenia niedługiej, przebojowej nazwy domeny bez historii, np.: .pizza, .expert, .taxi itd. Wszystkie je znajdziesz w naszym serwisie po skorzystaniu z wyszukiwarki. Nie wiesz jaka końcówka najlepiej pasuje do Ciebie? Napisz do nas – pomożemy!

Myślisz o uruchomieniu swojej strony lub bloga?

Zarezerwuj domenę już dziś. Im szybciej to zrobisz tym większe prawdopodobieństwo, że nikt Ci jej nie zajmie.

Co jest potrzebne aby wykonać transfer do addhost?

Do wykonania transferu potrzebny jest kod Authinfo, należy zwrócić się do swojego obecnego Rejestratora z prośbą o wydanie kodu Authinfo. Po otrzymaniu kodu można rozpocząć transfer domeny.

Przy wyszukiwanej przeze mnie domenie widnieje "opcja". Co to takiego?

Kupno „Opcji” to inaczej mówiąc zakup „prawa pierwokupu” do domeny, która obecnie jest zajęta. Opcja pozwala „zapolować” na domenę pod którą chcielibyśmy np. uruchomić stronę naszej firmy lub po prostu przejąć domenę o dużej wartości, którą później można odsprzedać z zyskiem. Opisane wyżej „Prawo pierwokupu” możemy zrealizować dopiero w momencie kiedy właściciel danej domeny nie przedłuży jej ważności.

Na jaki okres mogę przedłużyć domenę?

Minimalnym okresem odnowienia domeny jest rok, ale zachęcamy do odnowienia domeny na dłuższy okres czasu. Dzięki temu nie będziesz musiał pamiętać o odnowieniach i ryzykować utratą domeny, a także nie obejmą Cię ewentualne podwyżki cen (płatność następuje po cenach aktualnych na dzień odnowienia).

Pamiętaj nasz slogan!

Utrzymuj swoje usługi w Addhost.pl, a poznasz moc indywidualnego podejścia do Klienta, wydajnych narzędzi i przejrzystych warunków współpracy. Gwarantujemy satysfakcję! Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że gdzieś tam czeka Cię lepsza współpraca w zakresie rejestracji oraz utrzymania domen internetowych, hostingu czy certyfikatów SSL – powiedz nam o tym! Chętnie zmienimy się dla Ciebie.