Maksymalna ilość jednocześnie zamawianych domen wynosi 5. Jeśli chcesz zamawiać więcej napisz do nas.
addhost.

O firmie

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą. Solidność, rzetelność i szybkość w działaniu to nasze główne atuty. Jako partner Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej (NASK) zapewniamy naszym Klientom dostęp do usług związanych z rejestracją domen internetowych. Świadczymy również usługi z zakresu hostingu i certyfikatów SSL.

Razem z naszymi Klientami odkrywamy ich potrzeby - doradzamy, projektujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania.

Strategia

Dążymy do tego aby świadczone przez nas usługi były możliwie najprostsze i przyjazne w obsłudze. Wiemy że prostota bywa trudniejsza niż złożoność, dlatego dokładamy wszelkich starań aby obsługa naszego serwisu była prosta, niezależnie od umiejętności klienta. Cały czas dążymy do doskonałości. Chcemy być innowacyjni, przewidywać potrzeby Klienta, testować i porównywać nowe rozwiązania, aby ostatecznie ulepszać nasze usługi i zapewniać dostęp do najnowszych technologii. Stworzona przez nas marka addhost.pl to gwarancja stabilności usług na najwyższym poziomie.

Infrastruktura sprzętowa

W chwili obecnej posiadamy ponad 100 aktywnie działających serwerów oraz dodatkowe serwery backup i DNS. Wszystkie serwery znajdują się w profesionalnych centrach danych, podpięte są pod łącze 1Gbps. Zabezpieczone są w ochronę Anty-DDoS i wyposażone w podwójne zasilanie elektryczne. Czas dostępu do serwerów oscyluje na poziomie 40-50ms. Nasze serwery wyposażone są w procesory Intel Xenon z pamięcią od 8GB do 32GB oraz dyski SATA, SAS i nowe dyski SSD. Niezadowność maszyn, stabilność i bezpieczeństwo są dla nas najwyższymi priorytetami, a zarazem kluczem do sukcesu.

Dane firmowe

Grupa DKS Sp. z o.o.
Plac Solny 14 lokal 3
50-062 Wrocław
NIP: 8971810183
REGON: 361838255
KRS: 0000563989

Adres do korespondencji
Grupa DKS Sp. z o.o.
Plac Solny 14 lokal 3
50-062 Wrocław
Tel. +48 71 70 00 380 (sekretariat)