Maksymalna ilość jednocześnie zamawianych domen wynosi 5. Jeśli chcesz zamawiać więcej napisz do nas.

Transferuj domenę

Jeśli wiesz na czym polega transfer domeny oraz posiadasz konto w serwisie addhost.pl wraz z kodem AuthInfo kliknij tutaj.
Jeżeli chcesz przetransferować większą ilość domen prosimy o kontakt. Pomożemy.
Aby wykonać transfer domeny z NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa) proszę postępować zgodnie z procedurą opisaną na tej stronie.

Pozostali Klienci – proszę czytać dalej:

Transfer domeny jest operacją zmiany Rejestratora, czyli firmy zapewniającej obsługę techniczną oraz finansową domeny. Oznacza to np. przeniesienie domeny z firmy X do addhost.pl (zalecane jeśli chcesz wydawać mniej na utrzymanie swoich domen). Przypominamy, że addhost.pl nie pobiera żadnych opłat za operację przetransferowania domeny!

Co jest potrzebne aby wykonać transfer do addhost?

Do wykonania transferu potrzebne jest konto w serwisie addhost.pl (kliknij tutaj aby założyć) oraz Kod AuthInfo danej domeny. Kod AuthInfo to unikalny kod przypisany do Twojej domeny przez Rejestratora pozwalający przetransferować domenę do addhost.pl. Aby go otrzymać należy zwrócić się do swojego obecnego Rejestratora (firmy w której mamy zarejestrowaną domenę) z prośbą o wydanie Kodu AuthInfo. Każdy Rejestrator w Polsce ma obowiązek wydania takiego kodu bezzwłocznie i bezpłatnie. W przypadku domen europejskich .eu Kod AuthInfo można pobrać samodzielnie korzystając z poradnika znajdującego się tutaj. Ważne, aby przed dokonaniem transferu zweryfikować czy podane dane kontaktowe przypisane do domeny są aktualne, a w szczególności adres email na który przyjdzie wiadomość z linkiem do potwierdzenia transferu. Po otrzymaniu Kodu AuthInfo od obecnego Rejestratora oraz utworzeniu konta w serwisie addhost.pl można rozpocząć transfer domeny korzystając z formularza zamieszczonego poniżej.

Transfer domen polskich

Transfer domen globalnych np. com, .net, .org, .biz, .info

Transfer domen europejskich .eu

W przypadku kiedy wpisany Kod AuthInfo jest niepoprawny, należy zwrócić się do Rejestratora z prośbą o wydanie poprawnego Kodu AuthInfo.

Rozpocznij transfer