Maksymalna ilość jednocześnie zamawianych domen wynosi 5. Jeśli chcesz zamawiać więcej napisz do nas.

Pomoc techniczna

Doświadczeni administratorzy pomogą rozwiązać każdy problem techniczny - czas odpowiedzi do 12h

Pomoc techniczna

Jeśli jesteś klientem? Zaloguj się, rozwiążemy Twój problem szybciej.


Komunikaty

W tym miejscu znajdziesz informacje o pracach modernizacyjnych, przerwach technicznych oraz aktualizacjach naszych usług.

Komunikaty

Internetowy systemu rozstrzygania sporów konsumenckich

Rynek wewnętrzny jest stałym elementem życia codziennego konsumentów, gdy podróżują, dokonują zakupów i płatności. Konsumenci to najważniejsi uczestnicy rynku wewnętrznego, zatem powinni w nim zajmować kluczową pozycję. Cyfrowy aspekt rynku wewnętrznego staje się niezwykle istotny zarówno dla konsumentów, jak i dla przedsiębiorców. Konsumenci coraz częściej dokonują zakupów przez internet, a coraz więcej przedsiębiorców prowadzi w ten sposób sprzedaż. Konsumenci i przedsiębiorcy powinni czuć się bezpiecznie, dokonując transakcji w internecie, kluczowe znaczenie ma więc zniesienie istniejących barier i zwiększenie zaufania konsumentów. Do osiągnięcia tego celu w znacznym stopniu mogłaby przyczynić się dostępność sprawnego i skutecznego internetowego systemu rozstrzygania sporów (ODR).

ODR daje możliwość prostego, skutecznego, szybkiego i taniego pozasądowego rozstrzygania sporów wynikających z transakcji internetowych.

Przejdź do platformy ODR: https://webgate.ec.europa.eu/odr/