Maksymalna ilość jednocześnie zamawianych domen wynosi 5. Jeśli chcesz zamawiać więcej napisz do nas.

Aktualne promocje

Przenieś domenę do addhost.pl - i odnawiaj 35% taniej".
Odnów domenę .pl już za 49zł netto na dowolny okres.
promocja trwa do odwołania

Podstawą udziału w promocji jest przetransferowanie polskiej domeny od innego Rejestratora do Organizatora w czasie obowiązywania promocji oraz oraz zaznaczenie w momencie wykonywania transferu chęci wzięcia udziału w promocji. Oferta promocyjna skierowana jest do konsumentów oraz przedsiębiorców. Szczegóły promocji w regulaminie.

Regulamin promocji

Zarejestruj od 1 do 5 nowych domen PL za darmo!
promocja trwa do odwołania

Podstawą udziału w promocji jest złożenie zamówienia na od 1 do 5 domen PL ( do wyboru domena .pl, regionalna lub funkcjonalna) na stronie www.addhost.pl w czasie obowiązywania promocji oraz potwierdzenia w momencie składania zamówienia chęci wzięcia udziału w promocji. Oferta promocyjna skierowana jest do konsumentów oraz przedsiębiorców.

Szczegóły promocji w regulaminie.

Regulamin promocji

4 miesiące hostingu gratis
promocja trwa do odwołania

Jeżeli masz hosting w innej firmie, możesz przenieść go do nas a dostaniesz 4 miesiące gratis. Nie musisz się martwić aspektami technicznymi, pomożemy Ci w przeniesieniu danych. Promocja dotyczy tylko Klientów przenoszących hosting z innej firmy hostingowej. Aby skorzystać z promocji należy kupić jedno z kont hostingowych. Po opłaceniu usługi prosimy o przesłanie aktualnej faktury VAT z poprzedniej firmy hostingowej. Na jej podstawie do Państwa konta zostaną dodane 4 miesiące gratis.

Regulamin promocji